
Пластиковий садовий ящик — стіл Keter Luzon round wicker для організації зберігання речей на природі або балконі
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008927
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Капучино |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴

