Садовий ящик-стіл Keter Vigo storage box
Vigo Storage Box – зручний компактний столик з додатковою функцією зберігання. Чудове рішення для саду, тераси чи балкону. Усередині помістяться потрібне приладдя, а крім того, він ідеальний для подачі напоїв та закусок. Стійкий до погодних умов та ультрафіолетового випромінювання. Дуже простий у монтажі.
Зовнішній столик для зберігання на відкритому повітрі - універсальне рішення для зберігання, яке одночасно може доповнити будь-яку обстановку на відкритому повітрі як підставку для ніг або додаткове сидіння.
Погодостійкий, захищений від ультрафіолетових променів і легко чиститься, він побудований з міцної смоли, яка має стильну плоску плетену обробку з боків, а також знімну плоску стільницю з дерев'яної панелі.

Особливості:
Міцна смоляна конструкція
Стильний плоский плетений вигляд
Погодостійкий
УФ захищений
Легко чистити
Купити Садовий ящик-стіл Keter Vigo storage box можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 2,5 кг |
| Довжина: | 37 см |
| Довжина, мм | 370 |
| Навантаження | 220 кг. (на крихітку) |
| Паковання | 40х40х8 см |
- Ціна: 1 260 ₴





