Ящик-шафа садова для зберігання Keter Cortina ALTO
Спеціально для Вас: міцний та універсальний сарай для садового обладнання. Широкі подвійні двері забезпечують легкий доступ всередину, похилий поріг дозволяє вкочувати і викочувати важкі предмети, міцна панель підлоги захищає вміст від бруду і вологи. Крім того, дві полиці дозволяють максимально використовувати простір для зберігання.

Переваги:
- виконаний під дерево;
- ідеальний під вуличне зберігання розрахований на будь-які погодні умови;
- не вимагає фарбування легко збирається;
- хороша вентиляція: вміст завжди залишається сухим;
- можливість для замикання на замок;
- скошений поріжок у дна для зручності заїзду коліс.
Купити Ящик-шафу садову для зберігання Keter Cortina ALTO можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 42 кг |
| Місткість | 1400 л |
| Паковання | 170х70х20 см |
| Колір | графіт |
| Ширина ящика | 140 см |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Ящик |
- Ціна: 23 000 ₴



