Ящик-шафа садова для зберігання Keter Cortina Bella
Коли простір дефіцит, Cortina Bella - ідеальне рішення для зберігання.
Шафка Cortina Bella відрізняється простим та елегантним дизайном та особливою текстурою поверхні Evotech, що нагадує натуральне дерево. Шафка - ідеальне рішення для місця, де необхідна організація садового приладдя або предметів домашнього житла. Завдяки оптимальним розмірам та горизонтальній конструкції їх можна розміщувати у найбільш сприятливих з погляду навколишнього середовища місцях. Міцна конструкція захищає предмети, що зберігаються від вологи, а високоякісний пластик забезпечує довговічність виробу на довгі роки.

Переваги:
- виконаний під дерево;
- ідеальний під вуличне зберігання розрахований на будь-які погодні умови;
- не вимагає фарбування легко збирається;
- хороша вентиляція: вміст завжди залишається сухим;
- можливість для замикання на замок;
- скошений поріжок у дна для зручності заїзду коліс.
Купити Ящик-шафу садову для зберігання Keter Cortina Bella можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 27.75 кг |
| Паковання | 120х70х20 см |
| Колір | графіт |
| Ширина ящика | 140 см |
- Ціна: 14 600 ₴


