Вуличний почтовий ящик Keter Parcel Box
Parcel Drop Box - це відмінний спосіб зберігання замовлених посилок, доставлених під час Вашої відсутності. Новаторський механізм IN / OUT drop компанії Keter дозволяє непомітно і безпечно отримувати посилки. Після того, як посилку кинули всередину, ніхто сторонній не зможе її дістати - тільки Ви можете це зробити. Хитро! Ящик не тільки безпечний, але і практичний. Ящик для посилок дуже місткий і сконструйований таким чином, щоб в ньому містилися посилки самих нетипових розмірів. Його можна легко прикріпити до підлоги, тому можна не побоюватися, що він перевернеться. Ящик закривається на замок. Ящик для посилок найкраще захистить Ваші посилки від дощу, вітру і злодіїв!

Переваги
Зберігає доставку приватної і безпечної
Всепогодний дизайн для захисту поставок від води і негоди
Система 1 Way, 2 Tray гарантує, що пакети можуть бути поміщені в ящик без доступу до відсіку для зберігання, і тільки власник може отримати пакети при використанні замка
Простота установки і використання
Просторий ящик вміщує найпоширеніші розміри упаковки
Легко зібрати
Купити Вуличний поштовий ящик Keter Parcel Box можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал виготовлення фасаду | пластик |
| Тип завантаження кореспонденції | через загальні двері |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 14.40 кг |
| Розміри | 53 x 62 x 112 см |
| Паковання | 66,4 x 113,4 x 24 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 9 660 ₴






