Садовий ящик для зберігання Store It Out Midi Prime
Нова, більш функціональна версія скрині Store It Out MIDI характеризується високою якістю виконання, дуже міцну конструкцію і стильним, обробкою поверхні. Ідеальне рішення для зберігання садового обладнання. Переваги: інноваційна, спеціально розроблена основа, яка підвищує міцність і стійкість. міцність; конструкція, стійка до несприятливих атмосферних умов, прослужить роки. Опціональне відкривання зверху або спереду полегшує доступ до предметів, в ній зберігаються. Для підвищення безпеки скриню обладнана додатковим замком, а також використовується вентиляційна система. Не потребує технічного обслуговування, не іржавіє, не лущиться і не гниє. Стійка до УФ-випромінювання, легко чиститься.

Переваги:
Виконано під дерево.
Ідеальний під вуличне зберігання розрахований на будь-які погодні умови.
Не вимагає фарбування легко збирається.
Хороша вентиляція: вміст завжди залишається сухим.
Можливість для замикання на замок.
Скошений поріжок у дна для зручності заїзду коліс.
Варіантом використання:
Для установки сміттєвих баків.
Для захисту комунікаційних систем від негоди.
Для розміщення автономної електростанції, компресори, газового балона.
Для зберігання садових меблів.
Для зберігання інвентарю для прибирання, чищення басейну, будівельних матеріалів.
Для зберігання велосипедів, самокатів, санок, снігокатів.
Купити Садовий ящик для зберігання Store It Out Midi Prime можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 21 кг |
| Висота | 113.5 см |
| Паковання | 138 x 75 x 20 см |
| Ширина ящика | 132 см |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Ящик |
- Ціна: 11 870 ₴





