Ящик-шафа садова для зберігання Keter Store It Out Midi
Ящик-шафа STORE-IT-OUT MIDI має простий і елегантний дизайн, універсальний колір і текстуру поверхні, що нагадує натуральну деревину. Можливість внутрішнього монтажу полиць додатково збільшує функціональні характеристики цього продукту. Комору буде незамінний скрізь там, де необхідно організувати садові приналежності або предмети, що використовуються в домашньому господарстві. Міцна конструкція захищає збережені предмети від вологи, а виконання з високоякісного пластику забезпечує довговічність виробу протягом багатьох років.

Переваги:
- виконаний під дерево;
- ідеальний під вуличне зберігання розрахований на будь-які погодні умови;
- не вимагає фарбування легко збирається;
- хороша вентиляція: вміст завжди залишається сухим;
- можливість для замикання на замок;
- скошений поріжок у дна для зручності заїзду коліс.
Купити Ящик-шафу садову для зберігання Keter Store-It-Out Midi можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 18 кг |
| Місткість | 845L |
| Паковання | 113 х 75 х 21 см |
| Ширина ящика | 132 см |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Капучино |
| Тип | Ящик |
- Ціна: 10 400 ₴






