Тепер легко організувати свій сарай, щоб він працював на вас без клопоту. Довжина 97 см забезпечує три великі полиці для зберігання ваших садових інструментів, витратних матеріалів для домашнього майстра та незліченної кількості інших предметів на видному місці. Ви можете регулювати кожну полицю по висоті відповідно до ваших потреб. Вони швидко та надійно встановлюються на стіну будь-якого сараю Keter (окрім тих із нашої лінії Factor), звільняючи простір на підлозі для ваших великих предметів.

Розміри
Ширина – 70 см
Глибина – 30 см
Висота – 182 см
Кількість полиць – 3 шт
Купити Стелаж металевий Keter Shelving Kit 70 3 полиці можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал полиць | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 9,70 кг |
| Паковання | 70х30х10 см |
| Ширина | 700 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 890 ₴






