Тепер легко організувати свій сарай, щоб він працював на вас без клопоту. Довжина 97 см забезпечує три великі поліси для зберігання ваших садових інструментів, витратних матеріалів для домашнього майстра та незліченної кількості інших предметів на видному місці. Ви можете регулювати шкірну полицю по висоті відповідно до ваших потреб. Вони швидко та надійно встановлюються на стіні будь-якого сараю Keter (окрім тих із нашої лінії Factor), звільняючи простір на підлозі для ваших великих предметів.
Система стелажів ідеально підходить для організації та упорядкування вашого сараю
3 полиці змінної висоти для персоналізації та гнучкості
Надзвичайно стійкі до іржі металеві кронштейни та рейки з оцинкованої сталі
Міцні стелажі - кожна полиця збільшується до 30 кг загальною місткістю 90 кг

Розміри
ширини – 97 см
Глибіна – 30 см
Висота – 182 см
Кількість полиць – 3 шт.
Купити Стелаж металевий Keter Shelving Kit 100 3 полиці можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал полиць | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 10.50 кг |
| Паковання | 100х30х10 см |
| Ширина | 970 см |
- Ціна: 8 300 ₴







