Шезлонг пластиковий Keter Atlantic відрізняється красивими, м'якими лініями.
Елегантний продукт, завдяки теплій кольоровій гамі та оригінальній, що нагадує ротанг, фактурі поверхні, сподобається навіть найвибагливішим користувачам. Регульована спинка спеціальної форми дозволяє по-справжньому розслабитися. Продукт відрізняється високою міцністю і стійкістю до дії несприятливих погодних умов і УФ-променів. Не вимагає складання, легко чиститься.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Різноманіття кольорів і дизайну (виду плетіння, типу пластика).
- Довговічність. Термін служби більше 20 років.
- Практичність, не вимагає складного догляду. Для натуральних волокон з ротанга потрібно щорічна обробка спеціальними засобами (фарбування, обробка маслом).
- Легко миється. Досить мити звичайною водою, як правило чистячі засоби не потрібні.
- Всі моделі розбірні, що дозволяє економити місце при транспортуванні і зберіганні.
Купити Шезлонг пластиковий Keter Atlantic можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір | Капучино |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 197 см |
| Ширина | 74 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 197 см |
| Довжина, см | 197 |
| Паковання | ШхГхВ, см — 199x79x34 |
- Ціна: 8 300 ₴






