Шезлонг для басейну пластиковий Florida Keter
Пластиковий шезлонг FLORIDA - відмінне рішення для облаштування майданчика навколо басейну, тераси або саду. Шезлонг Флорида може бути використаний неодноразово, так як виконаний з міцного пластику і не боїться ні перепадів температур, ні опадів, ні іржі. Дуже міцний пластик гарантує досить тривалий термін служби. Відпочивати на такому шезлонгу одне задоволення, приємно і комфортно.

Характеристики
Тип лежак
Максимальне навантаження 140 кг
Матеріал основи пластик
Матеріал сидіння пластик
Регулювання нахилу: є
Підлокітники: є
Виробництво: Угорщина Keter
Купити Шезлонг для басейна пластиковий Florida Keter можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 67 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт |
| Довжина: | 190 см |
| Довжина, см | 190 |
| Паковання | 190 x 67 x 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴



