Шезлонг пластиковий Keter Jaipur
Поєднуючи форму і функціональність, легкий шезлонг Jaipur - це те, що вам потрібно для літнього життя. Насолоджуйтесь сонцем у стилі та комфорті з його красивою плетеною текстурою та чотирма похилими положеннями, які можуть просто перемикатися між читанням книг і відпочинком на сонці. Легкий у збірці, шезлонг також легко забезпечує збереження конструкції, що займає мінімальний складський простір для зберігання в холодні місяці.

Функціональний садовий лежак Jaipur з поверхнею, що нагадує фактуру натурального ротанга, є гарантією комфортного відпочинку. Продуманий дизайн дозволяє складати лежак у розмірі невеликої зручності. Регульована 4-позиційна спинка - це додаткова функція, яка забезпечує комфорт її використання. Чистка м'якою тканиною здаванням води і ми додаємо цю проблему. Стійкий до погодних умов і ультрафіолетових змін.
Чотири положення нахилу неможливо легко змінити кут нахилу спинки від градусів до 30 градусів, до 50 градусів і 70 градусів.
- Різноманіття кольорів і дизайну (виду плетіння, типу пластику).
- Довговічність.
- Практична, не вимагає складного догляду. Натуральний волокон з ротанга потрібна щорічна обробка спеціальними засобами (фарбування, обробка маслом).
- Легко миється. Досить мити звичайною водою, як правило чистячі засоби не потрібні.
- Усі моделі розбірні, що не дозволяють економити місце при транспортуванні і зберіганні.

Купити Шезлонг пластиковий Keter Jaipur можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 187 см |
| Ширина | 58 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 7.65 кг |
| Довжина: | 187 см |
| Довжина, см | 187 |
| Паковання | 81 x 62,5 x 17 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 5 360 ₴









