Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 187 см |
| Ширина | 58 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980 ₴




