
Пластиковий шезлонг пляжний Keter Pacific для купання та загоряння, лежак-шезлонг садовий розкладний для відпочинку
8 930 ₴
- В наявності
- Код: CNT00009008
Шезлонг пляжний KETER PACIFIC пластиковий
KETER PACIFIC - елегантний і зручний садово-пляжний шезлонг. Оригінальна фактура поверхні, що нагадує натуральне ротанговое переплетення, є його величезною перевагою. Шезлонг має регульовану спинку. Стійкий до впливу несприятливих погодних умов і УФ-променів. Легко чиститься.

Переваги:
- Регульована спинка.
- Ергономічний дизайн.
- Не потрібна збірка.
- Виготовлений з міцного пластику.
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
- Легко мити і зручно зберігати.
- Складаються ніжки, штабелюються.
Купити Шезлонг пляжний Keter Pacific пластиковий можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина | 197 см |
| Ширина | 75 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт |
| Вага виробу | кг — 14.60 |
| Довжина: | 197 см |
| Довжина, см | 197 |
- Ціна: 8 930 ₴







