Комплект шезлонгів (лежаків) пластикових Keter PACIFIC SET - 2шт + столик
Елегантний комплект Keter PACIFIC SET складається з двох стильних шезлонгів і компактного маленького столика, де можна поставити прохолодні напої або аксесуари.
Набір має унікальний дизайн, унікальну форму і міцну конструкцію. Зручна спинка шезлонга дозволяє максимально розслабитися і усамітнитися в саду.
Важливою перевагою продукту є також стійкість до несприятливих погодних умов і УФ-випромінювання. Легко чистити.
Відчуйте себе на пляжі в тропічному раю, де б ви не знаходилися. Додайте цей набір біля басейну або на терасі, розслабтеся стильно цього літа з шезлонгом Pacific. Виберіть одне з чотирьох положень спинки, щоб знайти зручне місце для відпочинку. На подив легко переміщати цей шезлонг, так що ви завжди в ідеальному місці, щоб поніжитися на сонці. Завдяки своєму стильному вигнутому дизайну і класичного плетеному дизайну шезлонг Pacific робить елегантним будь-який балкон або сад. Оскільки він виготовлений з зносостійкого атмосферостійкого пластика, ви можете залишити шезлонг на вулиці, не турбуючись про технічне обслуговування.
Набір меблів для саду Keter Pacific set (3 предмета)
Шезлонг Keter Pacific Set (2 шезлонга + столик).

Особливості Комплекту шезлонгів (лежаків) пластикових Keter PACIFIC SET - 2шт + столик:
- Для комфорту, цей шезлонг має 4 регульовані положення
- Легко переміщати, тому ви завжди знайдете найкраще місце для засмаги
- Стійка до атмосферних впливів конструкція означає, що цей шезлонг не ржавіє, практично не вимагає обслуговування
- Захист від ультрафіолету запобігає вицвітання на сонці
- Можна використовувати відразу, збірка не потрібно
Лежак:
· Довжина: 197 см
· Ширина: 75 см
· Висота: 40,4 см
Столик:
· Довжина: 38 см
· Ширина: 38 см
· Висота: 36,5 см
Купити Комплект шезлонгів (лежаків) пластикових Keter Pacific Set можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Довжина | 197 см |
| Ширина | 75 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт |
| Вага виробу | кг – 31.3 |
| Довжина: | 197 см |
| Довжина, см | 197 |
| Стіл | 38 x 38 x 36 см |
| Паковання | ШхГхВ, см — 199 x 76 x 34 |
- Ціна: 22 050 ₴


