
Садовий господарський будиночок пластиковий Keter Manor 4×3 (128 см х 94 см), вуличний сарай для дачі або саду
20 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00009133
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 1960 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | ШхВхГ, см – 199x114x12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 200 ₴



