Якісний зручний шезлонг Флорида на металевому каркасі виготовлений з міцного та стійкого до погодних умов штучного ротангу. Має просту але стильну форму, підголівник регулюється по висоті. Підійде для тераси, саду, та лоджиї. Крім того, меблі з технороту зручні та легко чиститься.
Садовий ротанговий лежак Флорида для терас, альтанок, лаунж зони та дачного відпочинку
Штучний ротанг є прекрасною заміною природного матеріалу, він виглядає вишукано і елегантно. Також має переваги і в стійкості матеріалу до температурних режимів, підвищеної вологості, грибка і паразитів. Меблі не вигоряють, не бліднуть під впливом ультрафіолетових променів. Ротангові меблі універсальні, вони ідеально впишуться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, а ротангові столи і дивани прекрасно доповнять інтер'єр будинків або закладів в стилі прованс. У догляді комплекти з ротанга досить зручні. Достатньо вологого протирання тканиною. У разі сильних забруднень можна використовувати шланг з водою. Садові меблі з ротанга не перестають користуватися попитом, тому що вони відрізняються практичністю та комфортом.

Переваги меблів з ротангу:
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та пружність конструкцій
- довговічність
- стійкість до вологи та ультрафіолету
- практичність та функціональність
- безпечність у використанні
- невибагливість у догляді
- доступна вартість
Комплектація:
- Країна виробник - Україна
- Матеріал сидіння - штучний ротанг
- Матеріал корпусу - метал
- Довжина - 207см
- Ширина - 71см
- Висота - 36см
Купити лежак Флорида з штучного ротангу можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення | Штучний ротанг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 207 см |
| Ширина | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, см | 207 |
- Ціна: 7 250 ₴



