Садовий пластиковий будиночок Keter Manor 6 x 5 W (182см х 152см)
Садовий будиночок Keter Manor сарай пластиковий для інвентарю сірий - стильний компактний сарай із пластику, може бути використаний як побутова кімната або душ, так і приміщення для зберігання інвентарю. Подвійні стінки і надійна конструкція гарантують довгий термін служби виробу. Вбудована система вентиляції забезпечує постійний приплив повітря всередину приміщення, одночасно захищаючи його від несприятливого впливу вологи. У ньому можна зберігати різні інструменти і садовий інвентар, гамаки, шезлонги і ін. Не потребує обслуговування, не іржавіє, не гниє, а покриття не лущиться.

Варіанти використання:
Садовий будиночок для комунікаційних систем;
Госблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона
Сарай для зберігання садових меблів;
Господарський блок для зберігання прибирального інвентарю, чистка басейну, будівельних матеріалів;
Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самокатів, санок, снегокатів, лиж.
Матеріал - пластик високої якості, нетоксичний, підлягає вторинній переробці
Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Manor 6 x 5 W (182см х 152см) можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 2260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 55.2 кг |
| Паковання | ШхВхГ, см — 200x113x20,5 см |
- Ціна: 35 400 ₴


