
Пластиковий сарай Keter Manor 6×8 DD (185 см х 236 см), садовий будиночок для інструменту, господарський блок
46 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00009144
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 71 кг |
| Висота | 2270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1858 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 71,7 кг |
| Паковання | ШхВхГ, см – 235x111x24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 200 ₴






