
Пластиковий вуличний сарай Keter Factor 8х6 (256см х 182см) для дачі, саду, будиночок для зберігання інвентаря
62 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00009193
Садовий будиночок для зберігання Keter Factor 8х6 (256см х 182 см) - простий і зручний у використанні. Виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих погодних умов, до вологи і морозу, не вигоряє на сонці, тому не вимагає спеціального догляду або фарбування. Зручний і комфортний, він ідеально підійде до вашого інтер'єру в саду або буде дивитися стильним будиночком на задньому дворику.
Будиночок досить місткий, має міцний підлогу і дах, грати вентиляції і вікно.

Варіанти використання:
- садовий будиночок для комунікаційних систем;
- госблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона
- сарай для зберігання садових меблів;
- господарський блок для зберігання прибирального інвентарю, чистка басейну, будівельних матеріалів;
- гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самокатів, санок, снігокатів, лиж.
Основні характеристики:
- виготовлений із пластику високої якості, нетоксичний, підлягає вторинному переробці;
- поверхня імітує «натуральне дерево»;
- металева арматура;
- вентиляційна система, подвійні двері зачиняються (замок не входить в комплект);
- висока стійкість до різних погодніх умов;
- не вимагає ремонту, фарбування та іншого обслуговування;
- легко складається;
- компактна упаковка;
- міцність і довговічність;
- легко переносити і просто складати за допомогою побутових інструментів.
Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Factor 8х6 (256см х 182 см) можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 117 кг |
| Висота | 2430 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 2565 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір внутрішній | 236,5х162х238,5 см |
| Паковання | 199х113х27 см; 199х113х22 см |
| Ширина дверного отвору | 138,5 см |
- Ціна: 62 600 ₴




