
Хозблок пластиковий вуличний Keter Newton 757 (228см х 223см), садовий будиночок для інструмента, сарай для дачі Коричневий
70 790 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00009197
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 140 кг |
| Висота | 2520 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 2280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір внутрішній | (Ш,Г,В) см. - 201 х 201 х 236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 790 ₴


