
Сарай пластиковий для зберігання Keter Newton Plus 11 x 7,5 (230см х 350см), садовий будиночок для інструментів.
126 700 ₴
- В наявності
- Код: CNT00009205
Садовий пластиковий будиночок Keter Newton Plus 11 x 7,5 (230см х 350см)
Унікальна модульна конструкція Newton дозволяє вибрати необхідну обстановку широку або класичну залежно від площі, яка є в нашій розпорядженні. Розташування вікон і дверей можливо за бажанням. Цей садовий сарай призначений для задоволення потреб тих, хто шукає сучасні, функціональні та стильні рішення для свого саду. Просторий інтер'єр дозволяє зібрати шафи, книжкові шафи та поліси для інструментів, а також служити для зберігання великогабаритного обладнання та садових аксесуарів. Двостінні панелі виготовлені з міцної та довговічної композиції смол, які мають високоякісний матеріал, стійкий до несприятливих погодних умов. Міцний дах і армована сталева конструкція гарантують тривалий термін служби виробу.

Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Newton Plus 11 x 7,5 (230см х 350см) можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 204 кг |
| Висота | 2460 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 227х132х54 см |
- Ціна: 126 700 ₴


