
Сарай для зберігання садового інвентаря Keter Newton Plus 9 x 7,5 (230см х 287см), будиночок пластиковий вуличний
103 000 ₴
- В наявності
- Код: CNT00009204
Садовий пластиковий будиночок Keter Newton Plus 9 x 7,5 (230см х 287см)
Унікальна просторова модульна конструкція Newton дозволяє вибрати необхідну обстановку широку або класичну залежно від площі, яка є в нашій розпорядженні. Розташування вікон і дверей можливо за бажанням. Цей садовий сарай призначений для задоволення потреб тих, хто шукає сучасні, функціональні та стильні рішення для свого саду. Просторий інтер'єр дозволяє зібрати шафи, книжкові шафи та поліси для інструментів, а також служити для зберігання великогабаритного обладнання та садових аксесуарів. Двостінні панелі виготовлені з міцної та довговічної композиції смол, які мають високоякісний матеріал, стійкий до несприятливих погодних умов. Міцний дах і армована сталева конструкція гарантують тривалий термін служби виробу.

Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Newton Plus 9 x 7,5 (230см х 287см) можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 185 кг |
| Висота | 2460 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 227х132х45 см |
- Ціна: 103 000 ₴



