Елегантний прямокутний стіл Ріо виготовлений із міцного та стійкого до погодних умов штучного ротангу. Практичний та функціональний стіл обладнаний прозорим склом на фіксаторах. Плетені столи ротанга широко застосовуються при оформленні саду, балкона, тераси і будь-якої прибудинкової ділянки, а так само в облаштуванні домашнього інтер'єру. Столи з техноротангу можна використовувати як обідні або журнальні.
Садовий ротанговий стіл Ріо для терас, альтанок, лаунж зони та дачного відпочинку
Штучний ротанг є чудовою заміною природного матеріалу, він виглядає вишукано та елегантно. Також має переваги і у стійкості матеріалу до температурних режимів, підвищеної вологості, грибка та паразитів. Меблі не вигоряють, не бліднуть під впливом ультрафіолетових променів. Ротангові меблі універсальні, вони ідеально впишеться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, а ротангові столи та дивани чудово доповнять інтер'єр будинків або закладів у стилі прованс. У догляді ротангові комплекти досить зручні. Достатньо вологого протирання тканиною. У разі сильних забруднень можна використовувати шланг із водою. Садові меблі з ротанга не перестають користуватися попитом, тому що вони відрізняються практичністю і комфортом.

Переваги меблів з ротангу:
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та пружність конструкцій
- довговічність
- стійкість до вологи та ультрафіолету
- практичність та функціональність
- безпека у використанні
- невибагливість у догляді
- доступна вартість
Характеристики:
- Країна виробник - Україна
- Матеріал корпусу – штучний ротанг
- Основа корпусу – метал
- Довжина – 100см
- Ширина - 50см
- Висота - 37см
- Вага – 12кг
Купити плетений ротанговий стіл Ріо зі штучного ротанга можна у нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Фасади | штучний ротанг |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 100 мм |
| Глибина столика | 50 мм |
| Висота столика | 37 мм |
- Ціна: 4 000 ₴

