
Пластиковий садовий будиночок для зберігання інвентаря Keter Cortina 9×7 (279см х218см), господарський блок для дачі
92 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00009218
+380 (97) 667-83-39
Садовий пластиковий будиночок Keter TER Cortina 9×7 (279см х218см)
Господарський будиночок Cortina є сучасним з будь-якої точки зору. Односхилий дах, вбудовані з трьох сторін покрівельні ліхтарі та прості двостулкові двері підкреслюють його оригінальний сучасний характер. Двошарові стіни виготовлені з міцного інноваційного композитного матеріалу "EvotechTM". Фактура поверхні вражає відбиває натуральний дерев'яний малюнок. Цей надзвичайно міцний будиночок для інструментів стійкий до погодних умов та ультрафіолетових променів і не потребує догляду – він не іржавіє, не гниє і не лущиться. Будиночок легко утримувати у чистоті.

Ширина 279см
Глибина 218 см
Висота 226 см
Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Cortina 9×7 (279см х218см) можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 158 кг |
| Висота | 2260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2790 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 1уп.(227 х 132 х 30 см.) 2уп.(227 х 132 х 15 см.) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 400 ₴


