
Садовий господарський будиночок із пластика Keter Premier 7511 (228см х 350см), збірний вуличний сарай на дачі
93 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00009216
Садовий пластиковий будиночок Keter Premier 7511 (228см х 350см)
Premier 7511 - це досконалий садовий будиночок, який поєднує в собі класичний вигляд із винятковою функціональністю. Він не потребує обслуговування, стійкий до несприятливих погодних умов та УФ-променів. Легко чиститься.
Підлогова панель захищає предмети, що зберігаються в ньому, від бруду та вологи. Армований дах та подвійні стіни зміцнюють всю конструкцію будинку. Оснащений вентиляційною системою, яка забезпечує оптимальний рух повітря всередину. На товар поширюється обмежена 10-річна гарантія.

Пластиковий сарай Keter Premiere 7511 застосування:
Можна розташувати в ньому різні комунікації, такі як: насосну станцію, електрогенератор або газовий балон.
Прибрати всередину під час дощу або в міжсезоння садові меблі.
Використовувати як гараж для мототехніки, газонокосарки, велосипедів, спортивного інвентарю.
Для зберігання господарського дачного інвентарю, інструментів, побутової хімії.
Зберігати вуличне кухонне приладдя (барбекю, гриль, мангал і т.п.).
Для сезонної сушки, постійного і тимчасового зберігання дров.
Встановити в ньому біотуалет.
Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Premier 7511 (228см х 350см) можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 220 кг |
| Висота | 2520 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 227х132х59 см (2уп) |
- Ціна: 93 700 ₴





