Дерев'яна гойдалка Прованс для дачі виготовлені з сосни, дерево оздоблене від гниття спеціальними просоченнями та залаковане, щоб колір тримався довгий час. У комплект входить балдахін від сонця та зручні подушки.
Гойдалка підвісна садова Прованс для терас, лаунж зони та дачного відпочинку
Для більшості людей вуличні гойдалки асоціюються з відпочинком на природі влітку. Дерев'яна садова гойдалка - чудова прикраса для прибудинкової території. Вони поділяють зони відпочинку, встановлюються наприкінці пішохідного майданчика, органічно вписуються в ландшафт садової зони, незамінні на дитячих майданчиках, виконують суто естетичну функцію. Дерев'яні конструкції – найкраща ідея для створення куточка романтичного спілкування – виникає природна гармонія з навколишнім середовищем.
Зазвичай для садових меблів використовується сибірська сосна та дуб, конструкції з яких стійкі до значних навантажень і добре переносять атмосферні зміни.

Переваги меблів з дерева:
- екологічність
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та довговічність
- практичність та функціональність
- комфортабельність
- безпека у використанні
- доступна вартість
- презентабельність
Характеристики:
- Країна виробник – Україна.
- Матеріал – сосна
- Довжина – 260см
- Ширина - 162см
- Висота - 190см
- Вага – 62кг
Купити Садову гойдалку Прованс із сосни можна у нашому інтернет магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал навісу | тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева не розкладна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
- Ціна: 0,01 ₴
