Привабливий прямокутний журнальний столик Андора Міні зроблений з натурального бука, для захисту покритий олією на основі натурального воску. Дерев'яні столи добре підходять для оформлення саду, веранди, тераси, а також для облаштування домашнього інтер'єру. Столи з дерева успішно використовуються як обідні або журнальні. Для кращої безпеки рекомендуємо розташовувати стіл під накриттям.
Дерев'яний садовий стіл Андорра Міні для терас, альтанок, лаунж зони та дачного відпочинку
Меблі з дерева цінують якість, стиль, екологічність природного матеріалу. Такі меблі легко вписуються в будь-який інтер'єр. Деревина створює затишну, теплу, живу атмосферу, ніколи не виходить із моди, а також додає респектабельності приміщенню. Дерев'яні меблі гармонійно поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру завдяки багатій палітрі відтінків та різноманітності форм. До того ж дерево – практичний, добротний та довговічний матеріал. Дерев'яні меблі універсальні, вони ідеально впишеться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, заміських будинків або закладів у стилі Прованс. Крісла, столи та стільці з дерева добре підходять для лоджій та балконів.

Переваги меблів з дерева:
- екологічність
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та довговічність
- практичність та функціональність
- комфортабельність
- безпека у використанні
- доступна вартість
- презентабельність
Характеристики:
- Країна виробник - Україна
- Матеріал корпусу – бук
- Довжина – 100см
- Ширина - 50см
- Висота - 44см
- Вага – 8кг
Купити Садовий дерев'яний стіл Андора Міні можна у нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Стан | Нове |
| Покриття | Олія + віск |
| Стиль виготовлення | Скандинавський |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 8 кг |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 440 мм |
- Ціна: 0,01 ₴

