Функціональний стійкий табурет Моріс виготовлений із міцного бука. Дерево вкрите олією на основі натурального воску. Ця модель підходить для лоджій та балконів квартир, а також літнього майданчика кафе, відкритих веранд та терас.
Дерев'яний дачний табурет Моріс для терас, альтанок, лаунж зони та дачного відпочинку
Меблі з дерева цінують якість, стиль, екологічність природного матеріалу. Такі меблі легко вписуються в будь-який інтер'єр. Деревина створює затишну, теплу, живу атмосферу, ніколи не виходить із моди, а також додає респектабельності приміщенню. Дерев'яні меблі гармонійно поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру завдяки багатій палітрі відтінків та різноманітності форм. До того ж дерево – практичний, добротний та довговічний матеріал. Дерев'яні меблі універсальні, вони ідеально впишеться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, заміських будинків або закладів у стилі Прованс. Крісла, столи та стільці з дерева добре підходять для лоджій та балконів.

Переваги меблів з дерева:
- екологічність
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та довговічність
- практичність та функціональність
- комфортабельність
- безпека у використанні
- доступна вартість
- презентабельність
Характеристики:
- Країна виробник - Україна
- Матеріал корпусу – бук
- Довжина – 32см
- Ширина - 32см
- Висота - 43см
- Вага – 4кг
Купити Садовий дерев'яний табурет Моріс можна у нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Покриття | Масло+віск |
| Форма сидіння | квадратна |
| Тип меблів | табурет |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал каркаса (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Матеріал спинки | Натуральне дерево |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 32 см |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 0,01 ₴


