Практичний зручний переносний дерев'яний шезлонг Лагуна виготовлений із міцного бука. Має просту, але стильну форму, спинка лежака регулюється у трьох положеннях. Прекрасно підійде для тераси, саду чи лоджії.
Для більш тривалого терміну експлуатації дерев'яних меблів рекомендуємо розташовувати їх на терасі, веранді або в інших місцях під накриттям.
Дерев'яний лежак Лагуна для терас, альтанок, лаунж зони та дачного відпочинку
Меблі з дерева цінують якість, стиль, екологічність природного матеріалу. Такі меблі легко вписуються в будь-який інтер'єр. Деревина створює затишну, теплу, живу атмосферу, ніколи не виходить із моди, а також додає респектабельності приміщенню. Дерев'яні меблі гармонійно поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру завдяки багатій палітрі відтінків та різноманітності форм. До того ж дерево – практичний, добротний та довговічний матеріал. Дерев'яні меблі універсальні, вони ідеально впишеться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, заміських будинків або закладів у стилі Прованс.

- екологічність
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та довговічність
- практичність та функціональність
- комфортабельність
- безпека у використанні
- доступна вартість
- презентабельність
Характеристики:
- Країна виробник - Україна
- Матеріал корпусу – бук
- Довжина – 200см
- Ширина – 71см
- Висота – 42см
- Вага – 22кг
Купити садовий шезлонг Лагуна зі штучного ротанга можна у нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 42 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал виготовлення | Штучний ротанг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, см | 200 |
- Ціна: 6 830 ₴

