Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 29,35 кг |
| Диван | 128 х 70 х 79 см |
| Крісло | 75 х 70 х 79 см |
| Стіл | 79 x 59 x 42 см |
| Паковання | 120 x 82 x 62 см |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 920 ₴





