Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 19.44 кг |
| Крісло | 65 x 63 x 74 см |
| Стіл | 60 x 55 x 39 см |
| Паковання | 75 x 64 x 59 см |
| Колір | графіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 894 ₴







