Пуф Куб із подушкою Keter Cube With Cushion
Куб з подушкою - оригінальне сидіння з подушкою в простій формі і з додатковою функцією ящика для зберігання. Виріб можна використовувати як сидіння, столик або підставку для ніг. Теплі класичні кольори та оригінальна текстура поверхні, схожа на ротанг, сподобаються навіть найвибагливішому користувачеві. Виготовлений з пластику, стійкого до УФ-променів і погодних умов. Дуже легко чистити.
Переваги:
Підходить для використання на курортах, ресторанах, офісах та на відкритому повітрі.
Ергономічний дизайн
Зроблено із міцного погодостійкого пластику
Неметалічна рама – не іржавіє та не гниє
Не вимагає догляду, не залишається плям іржі
Легке самостійне складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену кольори не вигорають і не бліднуть [УФ-захист].
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3.50 см |
| Навантаження | 110 кг |
| Паковання | 46 x 25 x 44 см |
| Ширина стільця | 42 см |
- Ціна: 2 910 ₴





