
Набір пластикових меблів для балкону Keter Rosario Balcony Set, плетені меблі для відпочинку вдома та на повітрі Коричневий
8 770 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008259
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 13 кг |
| Крісло | 62 x 60 x 89 см |
| Стіл | 59 x 59 x 43 см |
| Паковання | 60x80x50 см |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 770 ₴




