Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 50 кг |
| Тип меблів | Диван |
| Довжина: | 194 см |
| Довжина, см | 194 |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Да |
| М'яка подушка спинки | Да |
| Тип дивана | прямий |
| Паковання | 120 x 80 x 87 см |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина дивана | 194 см |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 467 ₴
