Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Матеріал каркасу | натуральний ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 19 кг |
| Матеріал | Ротанг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Паковання | 120 x 80 x 37 см |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина дивана | 187 см |
| Основні | |
| Тип меблів | Диван |
| Стан | Нове |
| Колір | Капучино |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 260 ₴


