
Комплект садових пластикових меблів Keter Georgia Set, меблі для зони відпочинку вдома та на повітрі Коричневий
20 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008256
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 30 кг |
| Диван | 129 x 67 x 77 см |
| Крісло | 65x67x77 см |
| Стіл | 59 x 59 x 43 см |
| Паковання | 124 x 80 x 59 см |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴

