
Вільностояча сталева піч-камін Kratki KOZA TITAN GLASS для дому на дровах з високою тепловіддачею 11 кВт
85 711 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006602
Відправка з 03 травня 2026Дров'яна піч камін буржуйка зі сталі Kratki KOZA TITAN GLASS 11 кВт для повітряного опалення заміського будинку дачі високий ККД
Окремо стояча піч TITAN GLASS - це сучасний пристрій з високоміцної сталі, який відповідає найсуворішим екологічним стандартам. Це ідеальна відповідь на сучасні архітектурні тенденції.
Чудові пропорції у поєднанні з унікальним баченням вогню роблять TITAN GLASS ідеальним для будь-якого інтер'єру.

ВИКЛИКАЄ ЗАХОПЛЕННЯ
TITAN був розроблений спеціально для найвибагливіших.
Піч привертає увагу своєю оригінальністю та чистотою форм, а прекрасний вид вогню порадує кожного.
Зручна, вентильована та водночас елегантна ручка забезпечує безпечне використання.
Сучасний стиль додатково підкреслюється склом типу Glass.
ЕФЕКТИВНЕ ОПАЛЕННЯ
Ряд інноваційних рішень, що використовуються в печі TITAN, дають змогу опалювати внутрішній простір пристрою, забезпечуючи максимальне використання енергії.
Потужність пристрою дозволяє ефективно опалювати площу до 110 м2. При спалюванні сухої листяної деревини ви також заощаджуєте гроші.
Незалежні дослідження однозначно вказують на деревину як на одне з найдешевших джерел опалення.
У ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ
Ми дбаємо про екологію! Купуючи нашу піч і використовуючи правильні методи спалювання сухої листяної деревини, ви дбаєте про довкілля.
Ви не сприяєте утворенню смогу. Все це завдяки тому, що пристрій відповідає найсуворішим екологічним критеріям - Ecodesign та німецькому стандарту BImSchV 2.
Відмінна герметичність печі робить її придатною для використання в будинках з рекуперацією.
5 РОКІВ ГАРАНТІЇ... і вам нема про що турбуватися!
Ми впевнені в якості нашого обладнання. Саме тому ми пропонуємо вам 5-річну гарантію на піч TITAN.
Роблячи ставку на наш продукт, ви забезпечуєте собі спокій, безперебійну експлуатацію та задоволення від покупки.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: KOZA/TITAN/GLASS
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 80%
Номінальна потужність: 11 кВт
Діапазон теплової потужності: 8.0 – 14.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 270℃
Максимальна довжина колод: 30 см
Фізичні параметри:
Вага: 150 кг
Ширина: 53 см
Висота: 113,7 см
Глибина: 41,9 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,1%
Викид пилу: 18 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 11 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 105,4
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель зі склом із шовкографією
Особливості дизайну: Повітрозабірник, Декоративне скло, Облицювання камери згоряння, Зольник
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 150 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 11 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 270 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1137 мм |
| Глибина | 419 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 85 711 ₴




