
Дров'яна піч-камін зі сталі Kratki KOZA BJORN опалювальна 8 кВт стильна з великим панорамним склом
81 653 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00012355
Відправка з 03 травня 2026Сталева камінна піч на дровах Kratki KOZA BJORN для повітряного опалення будинку дачі тривалого горіння 8 кВт панорамне скло
KRATKI BJORN — окремо стояча піч циліндричної форми з високоміцної сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах. BJORN відрізняється великим панорамним склом з естетичним чорним декором, яке забезпечує прекрасний огляд полум'я. Це не лише надає їй елегантного вигляду, але й робить привабливим елементом декору. BJORN ідеально підходить для тих, хто шукає стильну обробку, що підійде до різних інтер'єрів - традиційного, мінімалістичного або сучасного. Вона надає чарівності будь-якому приміщенню, в якому знаходиться.
Піч BJORN обладнана поручнями, які забезпечують зручне захоплення по всій її довжині. Завдяки подовженій конструкції тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні ручки, що запобігає перегріву та підвищує комфорт.
За допомогою ряду інноваційних функцій, вбудованих у піч BJORN, ви можете бути впевнені у максимальному використанні енергії. Це означає, що піч спроектована таким чином, щоб максимально ефективно перетворювати енергію, що надходить, в тепло, а це означає економічність і екологічність.
Піч відповідає вимогам ECODESIGN. Крім того, вона була розроблена відповідно до суворих екологічних стандартів Flamme Verte, що гарантує високу ефективність, чистоту згоряння та зниження викидів. Таким чином, ви зможете насолоджуватися затишною атмосферою у своїй оселі, мінімізуючи вплив на навколишнє середовище.
Роблячи ставку на BJORN, ви забезпечуєте собі душевний спокій, безперебійне використання та задоволення від покупки.
Гарантія 5 років.

ПЕРЕВАГИ:
- широке панорамне скло GLASS з естетичним чорним декором надає печі елегантного вигляду,
- ручка у вигляді поручнів забезпечує зручне захоплення по всій довжині,
- зручне відчинення дверцят завдяки використанню сучасного та міцного механізму,
- більш тривала підтримка температури завдяки футеруванню камери згоряння накопичувальним матеріалом TERMOTEC,
- інтуїтивно зрозуміле регулювання подачі повітря,
- чавунні колосникові грати та сталевий зольник,
- система чистого скла для підтримки чистоти скла,
- жароміцне скло з термостійкістю до 600°C,
- поглиблена камера згоряння вміщує більше дров та запобігає прокиданню золи в приміщення при додаванні палива,
- регульовані ніжки для компенсації нерівностей підлоги та вирівнювання печі,
- потрійна система аерації камери згоряння сприяє високій ефективності процесу згоряння палива,
- розширення потоку димових газів за допомогою системи з двох дефлекторів та вихідного екрану сприяє зниженню температури димових газів, що призводить до підвищення ефективності процесу горіння та зниження втрат у димарі,
- дверцята відчиняються за принципом push-to-open,
- забір повітря через зовнішній патрубок (з можливістю підключення ззаду або знизу) діаметром fi 125
- піч покрита спеціально розробленою фарбувальною сумішшю, що має підвищену стійкість до подряпин і характеризується рівномірною і гладкою структурою,
- можливість підключення димоходу як зверху, так і ззаду печі,
- легка установка печі завдяки отвору в основі - Ø200 мм,
- відповідає критеріям ECODESIGN та Flamme Verte,
- призначена для будинків з рекуперацією.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: BJORN
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 78,4%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 5.0 – 11.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 125 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 255℃
Максимальна довжина колод: 50 см
Фізичні параметри:
Вага: 163 кг
Ширина: 76,1 см
Висота: 105,2 см
Глибина: 46 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,117%
Викид пилу: 31 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень:8 кВт
Сезонна ефективність опалення: 68,4%
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 103,7
Відповідність вимогам: KRATKI PRO, Ekodesign, Flamme Verte
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з гнутим склом з шовкографією
Особливості дизайну: Повітрозабірник, зольник, облицювання камери згоряння, декоративне скло
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 163 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78.4 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 255 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1052 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 761 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 81 653 ₴






