
Чавунна піч-камін на дровах зі склом для заміського будинку, дачі INVICTA SIAM антрацит — 12 кВт
69 690 ₴
66 205,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000000618
Сучасна опалювальна піч 12 кВт тривалого горіння з великою тепломісткістю з високоякісного чавуну, гарний дизайн, займає мінімум місця. Швидко прогріває приміщення і тривалий час утримує тепло. Термостійке скло Robax витримує температуру 800 °C. Вбудований дефлектор неабияк збільшує ефективність роботи печі. Система запобігання утворенню сажі. Димохід можна підводити зверху. Як паливо для цієї печі можна використовувати тільки деревину та брикети. Піч обладнана висувним ящиком для попелу.
Печі Invicta — це стильні функціональні печі-буржуйки у формі незвичайних красивих камінів для повітряного опалення заміських будинків, дач, кафе, ресторанів.
Корпорація INVICTA — відомий французький виробник високоякісних камінів, чавунних топок і печей, барбекю, грилів, аксесуарів. Продукція відповідає стандартам ISO 14001 і OHSAS 18001, має сертифікат Flamme Verte ( Найкраще поєднання ККД понад 70% та екологічної безпеки, рівень СО2 в димі — менш ніж 0.3%)
Особливості печей камінів Invicta:
- система повітряної завіси — запобігає надмірному забрудненню вікна
- широка колірна гама
- наявність решітки — легко знімати й чистити
- наявність попільника — збирає попіл
- вихід димових газів може бути під'єднаний до димоходу зверху або ззаду печі
- наявність дефлектора
- подвійне допалювання
- наявність обмежувача — розрізані дрова не торкаються скла
- регулювання подавання повітря
Відповідність Ekoprojektem
Відповідність EN 13240
Відповідність стандарту BImSchV
Сертифікат CE
Сертифікат FLAMME VERTE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 143 кг |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 803 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 66 205,50 ₴

