Сучасна опалювальна піч 12 кВт тривалого горіння з великою тепломісткістю з високоякісного чавуну, гарний дизайн, займає мінімум місця. Швидко прогріває приміщення і тривалий час утримує тепло. Термостійке скло Robax витримує температуру 800 °C. Вбудований дефлектор неабияк збільшує ефективність роботи печі. Система запобігання утворенню сажі. Димохід можна підводити зверху. Як паливо для цієї печі можна використовувати тільки деревину та брикети. Піч обладнана висувним ящиком для попелу.
Печі Invicta — це стильні функціональні печі-буржуйки у формі незвичайних красивих камінів для повітряного опалення заміських будинків, дач, кафе, ресторанів.
Корпорація INVICTA — відомий французький виробник високоякісних камінів, чавунних топок і печей, барбекю, грилів, аксесуарів. Продукція відповідає стандартам ISO 14001 і OHSAS 18001, має сертифікат Flamme Verte ( Найкраще поєднання ККД понад 70% та екологічної безпеки, рівень СО2 в димі — менш ніж 0.3%)
Особливості печей камінів Invicta:
- система повітряної завіси — запобігає надмірному забрудненню вікна
- широка колірна гама
- наявність решітки — легко знімати й чистити
- наявність попільника — збирає попіл
- вихід димових газів може бути під'єднаний до димоходу зверху або ззаду печі
- наявність дефлектора
- подвійне допалювання
- наявність обмежувача — розрізані дрова не торкаються скла
- регулювання подавання повітря
Відповідність Ekoprojektem
Відповідність EN 13240
Відповідність стандарту BImSchV
Сертифікат CE
Сертифікат FLAMME VERTE

Купити чавуну піч камін INVICTA MANDOR антрацит — 12 кВт для опалення будинку можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики опалювальної печі INVICTA MANDOR антрацит 12 кВт:
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 12.0 (Вт) |
| Коефіцієнт корисної дії | 76.0(%) |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Тип палива | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Чавун |
| Під'єднання до димоходу | Верхнє |
| Водяний контур | Немає |
| Парогенератор | Немає |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Вага | 144.0(кг) |
| Гарантійний термін | 60 (міс) |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 852.0 (мм) |
| Висота | 770.0 (мм) |
| Глибина | 492.0 (мм) |
| Діаметр димоходу | 150.0 (мм) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Чавун |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал топки | Чавун |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Номінальна потужність | 12.0 |
| Вага | 144 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Чорний |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Висота | 770 см |
| Глибина | 492 см |
| Ширина | 852 см |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Типи твердого палива | Кора, Щіпка, Брикети, Дрова, Опилки |
| Камера подвійного згоряння | Да |
| Комплектація | |
| Зольник | Да |
- Ціна: 84 660 ₴

