
Чавунна піч камін на дровах вертикальна для обігріву приватного будинку INVICTA GOMONT антрацит — 12 кВт
68 680 ₴
65 246 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z00000000643
Сучасна опалювальна піч 12 кВт тривалого горіння з великою тепломісткістю з високоякісного чавуну, гарний дизайн, займає мінімум місця. Швидко прогріває приміщення 120 м2 і тривалий час утримує тепло. Термостійке скло Robax витримує температуру 800°C. Вбудований дефлектор неабияк збільшує ефективність роботи печі. Система запобігання утворенню сажі. Димохід можна підводити зверху.
Як паливо для цієї печі можна використовувати тільки деревину та брикети. Піч обладнана висувним ящиком для попелу.
Печі Invicta - це стильні функціональні печі-буржуйки у вигляді незвичайних красивих камінів для повітряного опалення заміських будинків, дач, кафе, ресторанів.
Корпорація INVICTA – відомий французький виробник високоякісних камінів, чавунних топок та печей, барбекю, грилів, аксесуарів. Продукція відповідає стандартам ISO 14001 та OHSAS 18001, має сертифікат Flamme Verte (найкраще поєднання ККД більше 70% та екологічної безпеки, рівень СО2 у димі – менше 0.3%)
Особливості печей камінів Invicta:
- система повітряної завіси — запобігає надмірному забрудненню вікна
- широка колірна гама
- наявність решітки — легко знімати й чистити
- наявність попільника — збирає попіл
- вихід димових газів може бути під'єднаний до димоходу зверху або ззаду печі
- наявність дефлектора
- подвійне допалювання
- наявність обмежувача — розрізані дрова не торкаються скла
- регулювання подавання повітря
Відповідність Ekoprojektem
Відповідність EN 13240
Відповідність стандарту BImSchV
Сертифікат CE
Сертифікат FLAMME VERTE

Купити чавуну піч камін INVICTA GOMONT антрацит — 12 кВт для опалення будинку можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики опалювальної печі INVICTA GOMONT антрацит 12 кВт:
|
|
|
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 5 років |
| ДИЗАЙН | |
| Форма фасаду | округла |
| ПАРАМЕТРИ ОТРИМАННЯ | |
| Тип опалення | повітряне |
| Відпарювальна площа, м2 | 64-120 |
| Потужність, кВт | 12 |
| Паливо | деревина, брикети бурого вугілля |
| Довжина полін, мм | 450 |
| МАТЕРИАЛЫ | |
| Конструкція корпусу | чавун |
| Зовнішнє оздоблення | чавун |
| Камера згоряння | чавунна |
| Дно камери згоряння | чавун |
| ДИМОХІД | |
| Під'єднання до димоходу | зверху |
| Діаметр димоходу, мм | 150 |
| КОНСТРУКЦИЯ | |
| Підведення зовнішнього повітря | немає |
| Первинне повітря | регулюється вручну |
| Вторинне повітря | регулюється вручну |
| Золяний ящик | висувний |
| Еко- і ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ | |
| ККД, % | 75 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Види твердого палива | Дрова, Тирса, Брикети, Тріска |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Тип палива | Тверде |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1103 мм |
| Глибина | 447.5 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ref. 6158-44 |
| Гарантія: | 5 років |
| Забір повітря в пічку: | з приміщення |
| Коефіцієнт корисної дії: | 75 % |
| Максимальна довжина поліна: | 45 см |
| Матеріал | Чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| Наявність зольника: | Да |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 550х1130х447,5 мм |
| Спосіб відчинення дверцят печеньки: | бічні |
| Середня температура згоряння: | 391 °С |
| Країна | Франція |
| Паливо | дерево |
| Форма скла печки: | пряме |
| Колір | Чорний |
| Эмисия СО: | 0,1 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тепломність печі | З великою теплоємністю |
| Площа обігрівання | 120 м.кв. |
- Ціна: 65 246 ₴


