Компактна вертикальна піч Bella Thalia EWA - 7 кВт — зручний і надійний варіант обігріву приміщень різного призначення (до 120 м³).
Сталевий корпус і чавунні дверцята покриті термостійкою фарбою. Внутрішня частина топки викладена шамотними плитами, які прекрасно акумулюють тепло та захищають метал від впливу високих температур. Поворотні заслінки на дверцятах топки та зольника дають змогу регулювати режими роботи — тління, більш або менш активне горіння. Колосник в дров'яній камері виготовлений із чавуну, що забезпечує тривалий термін експлуатації та ефективність згоряння. Під'єднання до димоходу тильне.
Купити піч на дровах Bella Thalia EWA гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Технічні характеристики:
Габарити печі — (ВхШхГ) (мм) 910х290х290
Габарити топкової камери — ВхШхГ (мм):
500х210х210
Потужність — дрова (кВт): 7.0
Під'єднання до димоходу: Заднє
Діаметр димоходу (мм): 120
Паливо: дрова
ККД (%): 78,9
Вага: 50 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella Thalia |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 50 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78.9 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Стан | Новий |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 14 645 ₴


Відправка з 03 травня 2026