Компактна вертикальна піч-камін Bella Thalia EWA LUX - 7 кВт — зручний і надійний варіант обігріву приміщень різного призначення (до 120 м³).
Сталевий корпус печі покритий термостійкою фарбою. Верхня панель і дверцята — чавунні. Дверцята укомплектовані великим вогнетривким склом. Внутрішня частина топки викладена шамотними плитами, які прекрасно акумулюють тепло та захищають метал від впливу високих температур. Поворотна заслінка на дверцятах дає змогу регулювати режими роботи — тління, більш або менш активне горіння. Колосник в дров'яній камері виготовлений із чавуну, що забезпечує тривалий термін експлуатації та ефективність згоряння. Передбачений висувний зольний ящик. Під'єднання до димоходу тильне. Робота на одному завантаженні — до 5 годин.
Купити піч на дровах Bella Thalia EWA LUX гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Технічні характеристики:
Габарити печі (ВхШхГ) (мм) 910х290х290
Габарити топкової камери — ВхШхГ (мм):
610х210х210
Потужність — дрова (кВт): 7.0
Під'єднання до димоходу: Заднє
Діаметр димоходу (мм): 120
Паливо: дрова
ККД (%): 78,9
Вага: 54 кг
Максимальна довжина поліна: 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella Thalia |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 54 кг |
| Види твердого палива | Кора, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 78.9 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Стан | Новий |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Пристінний |
| Номінальна потужність | 7000.0 |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 16 512 ₴

