Опалювально-варильна вертикальна піч Termo Sistem Tehnika KLASIK G-1 - 7 кВт — популярна модель опалювального обладнання для забезпечення теплом приміщень різного призначення. Високий ККД дає змогу швидко й ефективно обігріти простір до 50-70 м². Як паливо використовується деревина та деревні брикети. Для зручного завантаження передбачена простора топкова камера.
Корпус печі виготовлений з високоякісної конструкційної сталі. Глухі дверцята топки обладнані керамічним ущільнювачем для герметичності. Чавунна варильна поверхня зі зручною конфоркою слугує для приготування їжі.
Топковий відсік викладений шамотною цеглою, яка акумулює тепло та надійно захищає сталеву конструкцію від впливу високих температур. Піч укомплектована колосниковими гратами і шухлядкою для золи, яка полегшує зручність експлуатації. Ручка-регулятор на зольнику та заслінка для перекриття димохідної труби слугують для керування подачею повітря й інтенсивністю горіння. У нижній частині корпусу розташована ніша для сушіння та зберігання дров, що полегшує процес підтримання постійного запасу палива. Установлення печі відбувається із заднім під'єднанням до димоходу, що забезпечує оптимальне виведення продуктів згоряння.
Термо Sistem Tehnika KLASIK G-1 — чудовий вибір для тих, хто цінує надійність, ефективність і простоту у використанні під час обігріву приміщень.
Купити піч на дровах Termo Sistem Tehnika KLASIK G-1 гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Технічні характеристики:
- Бренд: Termo Sistem Tehnika
- Країна-виробник: Сербія
- Розміри печі (ВхШхГ) (мм): 810x360x330;
- Варильна поверхня: є (з конфоркою);
- Потужність — дрова (кВт): 5-7;
- ККД при номін. потужності — дрова (%): 82;
- Під'єднання до димоходу: заднє;
- Діаметр димоходу (мм): o 120;
- Паливо: дрова, брикети;
- Матеріал печі: сталь, чавун, шамот;
- Вага (кг): 43.
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Termo Sistem |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 348 град. |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 7 916,35 ₴

