Піч-камін із витонченим декоративним оформленням Nordflam CORIA BROWN — надійне та практичне джерело тепла і комфорту для невеликих заміських будинків або дач. Виготовлена з високоякісної сталі у поєднанні з керамічним облицюванням з кахельних плит коричневого кольору. Топкова камера футерована вермикулітом і має високу акумуляцію тепла.
Дверцята з бічним відкриттям і ручкою, що не нагрівається, обладнані німецьким вогнетривким склом, яке витримує температуру до 700 °C. Під'єднання до димоходу — верхнє.
Переваги моделі:
- наявність дефлектора, який підвищує тепловіддачу;
- ручка для регулювання подачі повітря;
- наявність знімного зольника, що дає змогу легко прибирати попіл і підтримувати чистоту всередині;
- функціональна ніша над топкою.
Nordflam CORIA BROWN вирізняється ергономічністю та простотою обслуговування і розрахована на інтенсивний режим експлуатації.
Піч відповідає всім європейським стандартам якості, що підтверджує її надійність і безпеку. Тривалий термін експлуатації та економія коштів на комунальних послугах гарантовані.
Купити кахельну піч на дровах Nordflam CORIA BROWN можна у нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!

Технічні характеристики печі:
- Потужність, кВт: 6
- ККД, %: 70
- Діаметр димоходу, мм: 150
- Вага, кг: 96
- Тип палива: дрова/деревні брикети
- Відчинення дверцят: бічне
- Матеріал облицювання: кахель
- Габарити (Ш×В×Г), мм: 653×956×399
- Матеріал топки: сталь футерована вермикулітом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 96 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Коричневий |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Площа обігрівання | 60 м.кв. |
| Тип палива | Тверде |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Оздоблення печі | Облицювання керамікою |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 956 мм |
| Глибина | 399 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 653 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 572 ₴




Відправка з 03 травня 2026