Піч-камін із витонченим декоративним оформленням Nordflam ARTA GREEN — надійне та практичне джерело тепла і комфорту для невеликих заміських будинків або дач. Виготовлена з високоякісної сталі у поєднанні з керамічним облицюванням з кахельних плит зеленого кольору. Топкова камера футерована вермикулітом і має високу акумуляцію тепла.
Дверцята з бічним відкриттям і ручкою, що не нагрівається, обладнані німецьким вогнетривким склом, яке витримує температуру до 700 °C. Під'єднання до димоходу — верхнє.
Переваги моделі:
- наявність дефлектора, який підвищує тепловіддачу;
- ручка для регулювання подачі повітря;
- наявність знімного зольника, що дає змогу легко прибирати попіл і підтримувати чистоту всередині;
- функціональна ніша над топкою.
Nordflam ARTA GREEN вирізняється ергономічністю та простотою обслуговування і розрахована на інтенсивний режим експлуатації.
Піч відповідає всім європейським стандартам якості, що підтверджує її надійність і безпеку. Тривалий термін експлуатації та економія коштів на комунальних послугах гарантовані.
Купити кахельну піч на дровах Nordflam ARTA GREEN можна у нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!

Технічні характеристики печі:
- Потужність, кВт: 6
- ККД, %: 80
- Діаметр димоходу, мм: 150
- Вага, кг: 99
- Тип палива: дрова/деревні брикети
- Відчинення дверцят: бічне
- Матеріал облицювання: кахель
- Габарити (Ш×В×Г), мм: 650×846×396
- Матеріал топки: сталь футерована вермикулітом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 99 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання керамікою |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 846 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 347 ₴





Відправка з 03 травня 2026