Піч-камін із місткою камерою згорання INVICTA KAZAN вирізняється продуманою конструкцією, функціональністю і практичністю. Успішно обігріває простір до 275 м3. Працює в режимі тривалого горіння протягом 8 годин.
Піч виготовлена з надміцного чавуну і покрита жаростійкою фарбою кольору антрацит. Дверцята укомплектовані великим вогнетривким склом Schott Robax, що витримує температуру до 800 °C. Вбудований дефлектор значно збільшує ефективність роботи.
Переваги печі-каміну:
- механізм запобігання утворенню сажі;
- система подвійного допалювання;
- максимальна довжина дров - 58 см;
- наявність колосникових грат;
- регулювання подачі первинного та вторинного повітря;
- висувний попільник;
- простий монтаж;
- герметичність і пожежобезпека;
- гарантія 5 років.
Корпорація INVICTA — відомий французький виробник високоякісних камінів, чавунних топок і печей, барбекю, грилів, аксесуарів. Продукція відповідає стандартам Ekoproject, BImSchV, EN 13240, має сертифікати CE, Flamme Verte (найкраще поєднання ККД більше 70% й екологічної безпеки, рівень СО2 в димі — менш ніж 0.3%)
Купити чавунну піч-камін INVICTA KAZAN антрацит можна у нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Технічні характеристики:
- Глибина (мм): 372
- Ширина (мм): 652
- Висота (мм): 768
- Вага (кг): 157
- Потужність (кВт): 9
- ККД (%): 75
- Діаметр димоходу (мм): 150
- Підключення до димаря: верхнє
- Вид палива: дрова
- Матеріал корпусу: чавун
- Країна: Франція
- Виробник: Invicta
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 325 град. |
| Вага | 157 кг |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Площа обігрівання | 110 м.кв. |
| Тип палива | Тверде |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 768 мм |
| Глибина | 372 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забір повітря в пічку: | з приміщення |
| Максимальна довжина поліна: | 58 см |
| Спосіб відчинення дверцят печеньки: | бічні |
| Форма скла печки: | пряме |
| Колір | Антрацит |
| Эмисия СО: | 0.08 % |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
- Ціна: 79 638,50 ₴


