Піч-камін INVICTA BRIO Sur Pied - вдале поєднання ультрасучасного дизайну та чудових теплових параметрів експлуатації. Вирізняється продуманою функціональністю і практичністю. Особливістю моделі Sur Pied є її незвичайна конструкція: піч овальної форми розміщена на високій підставці-п'єдесталі.
Обладнання призначене для опалення приміщень невеликої та середньої площі. Працює у режимі тривалого горіння впродовж 8 годин без дозавантаження.
Корпус виготовлений з надміцного чавуну і покритий жаростійкою фарбою кольору антрацит. Дверцята укомплектовані великим вогнетривким склом Schott Robax (витримує температуру 800 °C), яке дозволяє насолоджуватися красою полум'я, що палає.
Переваги печі-каміну:
- унікальний дизайн;
- технологія "чисте скло", яка запобігає утворенню сажі;
- можливість подачі свіжого повітря ззовні;
- система подвійного допалювання;
- заслінка-регулятор подачі первинного повітря;
- наявність колосникової решітки;
- висувний попільник;
- зручна ергономічна ручка;
- суцільна чавунна дверна петля для відчинення на 90°;
- простий монтаж;
- герметичність і пожежобезпека;
- гарантія 5 років.
Компанія INVICTA — відомий французький виробник високоякісних камінів, чавунних топок і печей, барбекю, грилів, аксесуарів. Продукція відповідає стандартам Ekoproject, BImSchV, EN 13240, має сертифікати CE, Flamme Verte.

Купити чавунну піч INVICTA BRIO Sur Pied можна у нашому інтернет-магазині гуртом і вроздріб!
Технічні характеристики:
Стекло пряме
Країна виробник Франція
Колір антрацит
Потужність (кВт) 7 кВт
Габарити ВxШxГ 1150х853х532
Паливо дрова
Діаметр димохідної труби 150 мм
Матеріал чавун
Вага 138 кг
ККД 76%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 138 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Тип палива | Тверде |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тепломність печі | З великою теплоємністю |
| Площа обігрівання | 85 м.кв. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Глибина | 532 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 853 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 100 747,50 ₴



Відправка з 03 травня 2026