Чавунна економічна піч камін на дровах для повітряного опалення будинку, дачі FLAME STOVE RETRO LUX - 9 кВт
Чавунна піч Flame Stove RETRO LUX — ця піч виготовлена з високоякісного чавуну та вироблена в Туреччині. Вона призначена для використання з дровами. Якщо ви шукаєте міцну й ефективну піч, то чавунна піч Flame Stove Retro Lux може бути ідеальним вибором для вас.
Вона здатна забезпечити рівномірний розподіл тепла завдяки своєму матеріалу виготовлення, оскільки чавун відомий своєю високою теплопровідністю.
Особливості чавунної печі Flame Stove Retro Lux:
- Піч повністю виготовлена з чавуну;
- У дверцятах печі використовується жаростійке керамічне скло (Німецького виробництва Schott Robax), яке не тьмяніє завдяки спеціально розробленій системі чистого скла;
- Колосник у камері згоряння печі виготовлений із чавунного лиття особливої міцності;
- Подвійний допал підвищує ККД опалювального пристрою, сприяє більш екологічній експлуатації та зменшує використання палива;
- Як паливо можуть використовуватися дрова та вугілля.

Купити чавунну піч-камін на дровах FLAME STOVE RETRO LUX - 9 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
| Виробник | FLAME STOVE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 9 (кВт) |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 (%) |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Тип палива | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Під'єднання до димоходу | Верхнє |
| Водяний контур | Немає |
| Парогенератор | Немає |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Вага | 114 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 700 (мм) |
| Висота | 700 (мм) |
| Глибина | 450 (мм) |
| Діаметр димоходу | 130 (мм) |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Типи твердого палива | Дрова |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція з експлуатації |
Так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flame Stove |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 114 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігрівання | 90 м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 132 ₴






